Producenci
Aktywny rozcieńczalnik EPD BD 250 ml Aktywny rozcieńczalnik EPD BD 250 ml
Producent: R&G
Cena: 42,00 zł
szt.
zobacz więcej

Oryginalne żywice “L” z pełnym wyborem utwardzaczy, dostępne w pełnym zakresie objętości. Najlepsze właściwości mechaniczne, zwłaszcza w wysokich temperaturach i wygoda pracy (brak rozpuszczalnika) to główne atuty ulubionej żywicy epoksydowej.

Czym są żywice oferowane przez nasz sklep?

Żywice konstrukcyjne - dostępne w naszym sklepie dwuskładnikowe - jest to rodzaj kleju, który utwardza się i wiąże dopiero po dodaniu drugiego składnika, którym jest utwardzacz. W niniejszej kategorii znajdziesz żywice epoksydowe, utwardzacze oraz ich zestawy. Zestawy są sprzedawane w proporcjach, które są potrzebne by stworzyć mieszaninę klejącą. Żywice różnią się od klejów zdolnością do przesączania wzmocnień, tworząc kompozyt. Nasz sklep oferuje oryginalną żywicę “L”, która jest szeroko naśladowana, ale zachowuje swoją przewagę techniczną przy konkurencyjnej cenie. Poza zwykłą “L” oferujemy również “L285” i “L385”, które są zatwierdzone do stosowania w konstrukcjach lotniczych.

Wybór i praca z żywicą konstrukcyjną

Poza wspomnianymi trzema żywicami można znaleźć w naszym sklepie kilka utwardzaczy. To utwardzacz steruje czasem pracy żywicy oraz wytrzymałością temperaturową. Pozorna mnogość artykułów może zamieszać, ale należy podejść do wyboru mieszaniny systematycznie: 1) jak długo chcę pracować w jednym cyklu (czas pracy), 2) w jakich temperaturach będzie pracował mój kompozyt, 3) jaką technologię chcę się posłużyć. Po takim podsumowaniu wybór nasunie się sam.

Używasz żywicy konstrukcyjnej? Sprawdź również

Żywice epoksydowe Żywice poliestrowe Żelkoty Dodatki do żywic Kleje epoksydowe

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl