Producenci
Filtry
ODPORNOŚĆ TERMICZNA [°C]
CZAS PRACY [minuty]
Cena
  • od
    do
5 Min. Epoxy, kit/ 100 g 5 Min. Epoxy, kit/ 100 g
Producent: R&G
Cena: 44,08 zł
szt.
zobacz więcej

Kleje epoksydowe - Klejenie a nie przesączanie

Klej epoksydowy to polimer o imponujących właściwościach mechanicznych, termicznych i chemicznych. Jest używana do tworzenia kompozytów. Jednak klejenie kompozytów epoksydowych (i innych materiałów takich jak metal, plastiki, drewno, ceramika, skóra) ze sobą wymaga innego podejścia. Nie potrzebujemy tutaj by mieszanina wnikała między włókna materiału. Kleje epoksydowe mają wypełnić szczelinę, pozostać na miejscu, związać jak najlepiej do materiału i pozostać odporne na warunki zewnętrzne (chemiczne, termiczne, etc.). Sprawdź nasze kleje epoksydowe do drewna, metalu, plastiku i kompozytów w naszym sklepie. Jest to idealna żywica do klejenia plastiku.

Wybór właściwej mieszaniny kleju epoksydowego

W niniejszej kategorii możecie wybrać spośród następujących produktów:

  • gęste żywice o krótkich i średnich czasach działania: ekonomiczne rozwiązanie do profesjonalnego klejenia ze sobą różnych materiałów. Składniki A i B są sprzedawane w osobnych pojemnikach, należy je dozować i mieszać w określonym stosunku.
  • żywice epoksydowe do klejenia, sprzedawane w kartuszach: wyjątkowo szybkie działanie, wysoka reaktywność do podłoża, wygoda, brak możliwości pomyłki (dozowanie i mieszanie za pomocą podajnika ręcznego) to ich zalety,
  • kleje epoksydowe w kartuszach: ekstremalna wytrzymałość spoiny, zachowuje właściwości elastyczne (spoina może pracować), to z wygodnym systemem dozowania opartym na naszym dozowniku ręcznym,
  • modyfikowane kleje epoksydowe (np. Elan-tech): wysoka półka, kleje dwuskładnikowe zaprojektowane z myślą o klejeniu strukturalnym kompozytów epoksydowych. Podobieństwo chemiczne do klejonych kompozytów (“zrastają się” ze sobą), możliwość nakładania spoin na powierzchniach pionowych oraz od spodu czynią ten klej wyborem w branży super samochodów i jachtów.

 

Używasz klejów epoksydowych? Sprawdź również

Żywice epoksydowe Żywice poliestrowe Żelkoty Dodatki do żywic

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl